szukaj

napisz do nas Zamknij

Prosimy wpisać swoje dane, odezwiemy się do Państwa w najbliższym czasie.

Quercus TFI Quercus TFI Quercus TFI Quercus TFI

02-02-2017

W mediach trwa dyskusja na temat tego czy opłaty pobierane przez polskie fundusze inwestycyjne są zbyt wysokie w stosunku do oferowanych na naszym rynku funduszy zagranicznych, tzn. zarejestrowanych w Luksemburgu.

Wszystkie wiadomości

08-12-2015

Wskaźniki P/E wg Trigon

Po silnym spadku notowań banków w ich cenach uwzględnione są już negatywne czynniki takie jak nowy podatek czy oczekiwana obniżka stóp procentowych na początku 2016 roku - mówią zgodnie analitycy DM BZ WBK i DM Trigon.

Wszystkie wiadomości

19-11-2015

Unikaj akcji polskich banków i energetyki - to zdaniem znanego banku inwestycyjnego najważniejsze konkluzje po środowym exposé premier Szydło. Są też jednak pozytywy.

Wszystkie wiadomości

13-11-2015

Znany amerykański bank po prawie dziewięciu latach zamknął fundusz dedykowany modnym niegdyś krajom BRIC. Czy tak jak otwarcie tego funduszu było zwiastunem końca boomu, tak teraz jego koniec to zwiastun poprawy?

Wszystkie wiadomości

04-11-2015

Zabranie obligacji skarbowych z portfeli funduszy emerytalnych do ZUS było legalne - stwierdził Trybunał Konstytucyjny. Analitycy boją się, że jest to zaproszenie dla polityków do dalszej nacjonalizacji OFE.

Wszystkie wiadomości

28-10-2015

Znamy już dane o podaży pieniądza w strefie euro za ostatni kwartał. Historycznie dane te pozwalały z rocznym wyprzedzeniem szacować kondycję europejskiej gospodarki.

Wszystkie wiadomości

26-10-2015

Mario Draghi; źródło: ECB

Oddalająca się perspektywa podwyżek stóp procentowych w USA najwyraźniej wywołuje kontrreakcję Europejskiego Banku Centralnego: Mario Draghi zapowiada możliwość rozszerzenia QE.

Wszystkie wiadomości

21-10-2015

Jeszcze w kwietniu udział akcji w portfelach funduszy emerytalnych był najwyższy od ponad roku. We wrześniu dla odmiany niewiele zabrakło, by spadł do poziomu najniższego od dwóch lat.

Wszystkie wiadomości

19-10-2015

W sierpniu wyraźnie spadł eksport UE do Chin. Uwadze komentatorów często umywa jednak fakt, że był to spadek z rekordowych poziomów. Przyglądamy się najnowszym danym Eurostatu.

Wszystkie wiadomości

12-10-2015

Wartość pożyczek udzielonych w Chinach na zakup akcji stopniała już o ponad połowę i powróciła do poziomów sprzed ponad roku. Proces "oddłużania" jest więc mocno zaawansowany.

Wszystkie wiadomości

Strony

INFO

Quercus TFI S.A.

ZAGŁOSUJ

Najlepsza inwestycja na 2022 rok

© 2007-2013 Quercus TFI S.A.

Wykonanie: VOBACOM

Polityka plików cookies

Nota prawna