szukaj

napisz do nas Zamknij

Prosimy wpisać swoje dane, odezwiemy się do Państwa w najbliższym czasie.

Quercus TFI Quercus TFI Quercus TFI Quercus TFI

14-09-2015

Deweloper MLP Group to zdaniem analityka Pekao "preferowana ekspozycja na rynek nieruchomości komercyjnych". 12-miesięczna cena docelowa według najnowszej rekomendacji to 40,1 zł.

Wszystkie wiadomości

06-03-2015

Notowania spółki nie pozostały obojętne na poprawę koniunktury na GPW. Po trwającym ponad roku zastoju kurs gwałtownie wystrzelił w górę i znalazł się najwyżej od siedmiu lat.

Wszystkie wiadomości

08-01-2015

Miniony rok kurs MCI spędził w trendzie bocznym. Nie oznacza to wszakże, że brakuje nowych wieści ze spółki. Ten rok ma stać pod znakiem realizacji zysków oraz nowych projektów inwestycyjnych.

Wszystkie wiadomości

26-11-2014

Jedną z głównym pozycji w portfelu inwestycyjnym MCI Management jest turecka spółka Indeks, szybko rozwijający się dystrybutor sprzętu IT. Co na jej temat myśli jeden z lokalnych brokerów?

Wszystkie wiadomości

18-09-2014

Sprzedaż pakietu akcji spółki zależnej PEM, nowe projekty inwestycyjne, wzrost NAV w pierwszym półroczu i większe dyskonto w wycenie giełdowej – to najważniejsze wydarzenia ostatnich miesięcy.

Wszystkie wiadomości

20-03-2014

Dużymi krokami zbliża się oferta akcji spółki zależnej PEM. Pakiet jej akcji ma objąć m.in. nowy prezes MCI Cezary Smorszczewski, jeden ze współtwórców Alior Banku. Grupa MCI zapowiada kolejne inwestycje i wzrost aktywów netto.

Wszystkie wiadomości

31-01-2014

źródło: Wikimedia Commons

"Rośnie stopień digitalizacji gospodarki, a co za tym idzie rośnie ilość projektów, w które możemy się angażować. Powinniśmy być w stanie co najmniej utrzymać jakość inwestycji" - deklaruje Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management S.A.

Wszystkie wiadomości

29-01-2014

W minionym roku wartość portfela inwestycyjnego specjalizującej się w spółkach technologicznych Grupy MCI osiągnęła rekordowe rozmiary, a w tym roku trend według prognoz spółki ma zostać podtrzymany.

Wszystkie wiadomości

04-12-2013

"Wiążemy duże nadzieje z inwestycjami w energetyce (elektrowniami i spalarniami odpadów), które w 2014 roku powinny już napędzać wzrost produkcji budowlano-montażowej" - zapowiada Andrzej Kozłowski, prezes Ulmy.

Wszystkie wiadomości

20-11-2013

Księgowe zyski to nie wszystko – liczy się także to, jaką gotówkę generuje dana spółka, bo ta kwestia decyduje choćby o tym czy są pieniądze na wypłaty dywidend. Pod tym względem Ulma Construccion Polska wyróżnia się in plus.

Wszystkie wiadomości

INFO

Quercus TFI S.A.

ZAGŁOSUJ

Najlepsza inwestycja na 2022 rok

© 2007-2013 Quercus TFI S.A.

Wykonanie: VOBACOM

Polityka plików cookies

Nota prawna